Kontynuacja artykułu: „Darmowe sposoby reklamy w sieci oraz reklamy lokalnej”
I. Reklama Internetowa
4. Aktywnie uczestnicz na forach tematycznych związanych z Twoją branżą.

Wizerunek eksperta? Brzmi ciekawie. Niestety jest to ciężka długotrwała droga budowania własnej marki.
Odpowiedzmy na pytanie:

Dlaczego warto uczestniczyć w dyskusjach branżowych oraz pomagać osobą początkującym z naszej branży?

Przecież większa ilość osób na forum to nasza konkurencja! Mamy im pomagać? Odpowiedź brzmi: TAK!
Nie ma nic lepszego, gdy inne osoby z Twojego środowiska, uważają Cię za autorytet, uczą się od Ciebie, zadają wnikliwe pytania.
Gwarantuje Tobie, gdy ich przyszły klient zapyta o zlecenie przewyższające ich umiejętności, odeślą takiego klienta do EKSPERTA od którego pozyskiwali informacje!
Osoby uważane za ekspertów często są zapraszane na konferencje branżowe, otrzymują prośby o napisanie artykułu na branżowym portalu lub często szkolą inne osoby. Chyba zdajesz sobie sprawę jak dobrą renomę o swojej firmie budujesz uczestnictwem w takich wydarzeniach? Zdarzają się również sytuację, gdy eksperci proszeni są o wywiady dla lokalnych lub ogólnopolskich telewizji, co na pewno skutkuje wielkim prestiżem wśród osób prywatnych oraz ludzi z naszej branży.

“Człowiek uczy się do końca życia”

Złota zasada, którą każdy przedsiębiorca powinien wziąć do serca! Na branżowych forach, znajduje się mnóstwo ciekawostek, pełno innowacyjnych pytań oraz nowości branżowych. Warto każdego dnia poświęcić trochę czasu, aby powiększyć zakres naszej wiedzy. Polecam prowadzić notatki, aby wszystkie najważniejsze informacje nie wyleciały nam z głowy z racji natłoku innych obowiązków w firmie.

Ucz się od najlepszych!

Ekspertem nie zostaje się od razu. Warto śledzić prawdziwych ekspertów, czytać ich blogi, analizować działania firm które prowadzą lub w których pracują. Zobaczysz co spowodowało, iż teraz mają taki wizerunek i na podstawie ich działań możesz stworzyć własny plan budowy swojego wizerunku!

Już wkrótce więcej artykułów z serii
„Darmowe sposoby reklamy w sieci oraz reklamy lokalnej”

Informacje o pojawiających się nowych wpisach znajdziecie na naszym facebooku